PERPET s.r.o., Divize kovovýroby, dopravy, logistiky, manipulační techniky
Česky Deutsch English France


Divize LOGISTIKY

Šipkadržitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001
Šipkadržitel certifikátu ČSN 73 2601 - Z2: 1994

Divize LOGISTIKY

V současné době disponujme dvěma sklady se skladovací plochou o celkové rozloze 2400 m² v temperovaných skladech. Další uskladnění je možné v netemperovaných prostorách. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici vlastní jeřábovou techniku, jsme schopni skladovat těžké i atypické materiály. Nově nabízíme uskladnění zboží ADR.

Jedním z předpokladů spokojenosti zákazníka je strategicky vhodné umístění obou objektů.

Areál PERPET se nachází v okrajové části Hradce Králové s dobrou dostupností do všech regionů ČR tak i k hraničním přechodům.

Areál Hájka se nachází 15km za Hradcem Králové směr Praha. Jeho výhodou je těsná blízkost D11 - na 82 km u obce Osice na hranici Královehradeckého a Pardubického kraje. Nájezd na D11 je vzdálen pouhých 7 km od areálu.

V současné době probíhá výstavba nové skladovací haly o rozloze 2000m². Ta bude k dispozici k 08/2008. Nabízíme uskladnění zboží metodou FIFO, v regálovém systému DRIVE-IN a také možnost skladování nestandardního zboží (např. hutní materiál) manipulovantelného mostovým jeřábem. Konečné uspořádání skladu je možno přizpůsobit Vašim požadavkům

Prostory jsou vybaveny regálovými systémy, část plochy je určena pro skladování nepaletizovaného zboží. Samozřejmostí je školený personál i vhodná manipulační technika jak pro vykládku a nakládku, tak pro vlastní manipulaci se zbožím ve skladu.

Kromě základních služeb jako je skladování a manipulace poskytujeme další služby jako jsou: řízení kvality, kontrola stavu zásilky, inventury, evidence zboží - dle požadavků zákazníka přejímáme jeho kompletní evidenční značení. Poskytujeme služby přidané hodnoty (sdružování, rozdružování zásilek, jejich balení, signování, vkládání informací do zásilek, etiketování, foliování apod.) Skladové prostory jsou chráněny kamerovým systémem a jsou napojeny na dohledovou službu.

Nabízíme vedení celního skladu a poskytování celních služeb. Např.: vystavení celních prohlášení, zpracování a vyplnění celních dokladů (JSD, nákladní listy, CMR…), zajištění celního dluhu, vedení evidence INTRASTAT a další – tato služba je zajišťována externí spoluprácí.

Nabízíme moderní profesionální přístup a logistické řešení, které umožňuje zvládnout vysoké nároky na obrat zboží ve skladu. K zajištění kvality služeb používáme moderní technologie včetně podpory čárových kódů.

Snažíme se maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka a nabízíme okamžitou reakci na jeho požadavky, což umožňuje vyskladnění ještě týž den.

Držitel certifikátů ČSN 73 2601 - Z2: 1994, rošíření a), ČSN EN ISO 9001:2001
počet přístupů: 160648 (c)2007 - 2012 Perpet s.r.o. webdesign eLoading